Meeste T-särk puuvillane Kobe Bryant

Meeste T-särk puuvillane Kobe Bryant

Meeste T-särk puuvillane Kobe Bryant

€11.57

Toote kirjeldus

  • Muster Tüüp: Prindi
  • Brändi: Vsemayki.ru
  • Stiil: Fashional
  • Koostis: 100% Puuvill

Toote Andmed

T-särk on lahutamatu osa garderoob: universaalne, praktiline, stiilne, koos mis tahes muu asi.Klassikaline siluett on samaaegselt ja mugav liikumine, sest see on üsna vaba, kuid samal ajal, mitte kusagil ei midagi crumple ja T-särk näeb välja kena.

Koostis: 100% puuvill

Hooldus: pesu käsitsi või masinaga, kuid õrn režiim temperatuuril mitte üle 30 kraadi.Ei tohi kasutada valgendit.Raua ainult edasi ja mitte pilt.

Hooaeg: demisezon

Servise Kvaliteedi tagamise Kõigi toodete kohta Tmall on sertifitseeritud müügi-Venemaal.Kulleriga kättetoimetamise pakume Co ladu Moskvas.Kui teie aadress ei ole kantud kulleriga leviala, siis saadame tellimuse postiga.Tellimuse kättesaamise Enne avamist paki juuresolekul kulleri või posti töötaja, check it tekitatud kahju eest.Kauba tagastamise * võite naasta objekti ilma eelteadmisteta 15 päeva jooksul kättesaamisest.

* Ppicoxpaнeния coxpaнeния тoвapнoгo Vida ja цeлocтнocти упaкoвки, za иcключeниeм тoвapoв кaчecтвa из alates пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Nr 55 OT 19.01.1998 ja Nr 942 OT 10.11.2011 (sh. Тoвapы isikliku hügieeni ja viisi kohta, тpикoтaж, тpикoтaж, oc, ocand Lk), ja тoвapoв saadaval индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция oпpoдaвцe Üksikute tarnija Лeвчeнкo вилиили

Гocудapствeнный нннo o o физичecкoгo лиц 315547600040251

Pemme tarnija Rжим мaгaзинa: кpуглocутoчнo.

Римим послиба пoддeржки: 09: 00 go 19:00 (веми)

Märksõnad: mens taktikaline särk, john wayne t-särk, kobe bryant, taktikaline vest särk, kobe särk, forcep, nba plakat, ja morant jersey, chicago tulekahju, audioslave

Kommentaarid

Hinnang