Uued 1.0 1.6 L L Suure mahutavusega Termosed Kaasaskantav Tolmuimeja Kolbi Kodus Köögis Kohvi Karahvin Smart Ekraan Temperatuuri Veekeetja Tee Pott

Uued 1.0 1.6 L L Suure mahutavusega Termosed Kaasaskantav Tolmuimeja Kolbi Kodus Köögis Kohvi Karahvin Smart Ekraan Temperatuuri Veekeetja Tee Pott

Uued 1.0 1.6 L L Suure mahutavusega Termosed Kaasaskantav Tolmuimeja Kolbi Kodus Köögis Kohvi Karahvin Smart Ekraan Temperatuuri Veekeetja Tee Pott

€41.88

Toote kirjeldus

 • Kuju: Seadekäepide
 • Korrosiooni Kate: Ei Ole Varustatud
 • Keev Vesi: Kohaldatav
 • Soojustuse Toimivust: Soojusisolatsioon
 • Stiil: Lühike
 • Pakkumise Liik: Laos Teemad
 • Brändi Nimi: nRMEi
 • Funktsioon: Öko-Sõbralik
 • Vesi Voolab Meetod: Vajutades Tüüp
 • Kohaldatava Inimesi: Täiskasvanud
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Väljas Tegevust: Laagri
 • Drinkware Tüüp: Vee Pudelid

Q&A

Q: kas ma saan muuta, et minu infot?Nagu vastuvõtva aadress või objekti ostnud?

A: Et infot ei saa muuta pärast pannakse.Palun oma tellimus tühistada ja panna uus, kui et info on vale.Muidu oma paki saab olema veetud vastavalt esmase tellimuse info.

K: Miks ei ole minu tellimus veetud läbi Hiina?

A: Kui puudub edasine info jälgimine 10 päeva pärast.See on tõenäoliselt tingitud kodumaise laevanduse küsimus.Täiendavat toetust, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

K: Miks on minu pakk veel "toimetama"?

A: Rahvusvaheline saadetis võib olla aeganõudev ja teie kannatlikkust on teretulnud.Palun olla kindel, kui sa ei näe uuendus umbes oma paki.Me kasutame Originalbouquets.ee laevandus meetodeid, mille abil saab võtta 15 kuni 60 päeva.Täiendavat toetust, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Q: Miks ma vastu võtta erinevat toodet?

A: Palun ühendust meie klienditeenindusega otseselt täiendavat toetust.

Q: Miks ma saan ainult 1 punkt ning mitu osteti esimene koht?

A: Üks, et võib olla tarnitud kaudu mitmed maatükid, igaüks neist kordumatu jälgimise numbri.Palun jälgida neid vastavalt konkreetse jälgimise numbri(d).Võtke palun ühendust meie klienditeenindusega otseselt täiendavat toetust.

K: ma klõpsanud nupule "Kinnita Saadud Kaubad" enne, kui pakk on kätte saadud.Mida ma peaksin tegema?

A: Ära muretse, kui klõpsasid seda juhuslikult.Teie pakk saadetakse kiiresti võimalik niikuinii.Lihtsalt järgige jälgimise numbri update.A 5-star läbivaatamise on teretulnud taotluse saamist oma paki.

K: Mida peaksin tegema, kui minu tellimus on suletud?

A: Palun tehke uus tellimus turvalise konto ja maksmise meetodit.

K: Mida teha, kui ei saa toodet kasutada?

A: Palun veenduge, et toode on kasutatud nõuetekohaselt vastavalt kasutusjuhendile.Täiendavat toetust, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega otse.

K: ma ei ole saanud mu paki veel, kuid see näitab "delivered" et detail lehel.Mida ma peaksin tegema?

A: Palun kontrollige oma kohaliku post: esimene pakk info.Edasine toetus, palun võtke ühendust meie klienditoega.

Q: Miks mu pakk tagasi?

A: See on sest saanud aadress või telefoni number on vale või logistika ettevõte ei saa laeva oma aadress.Palun jõuda meie klienditeenindusega otse, kui probleem ei lahene.

Märksõnad: keraamilised kohvi dripper, pudel veini, klaasist kann, põleti sifoon, klaasist kaas, kann plastikust, kott v60, kohvi dripper seista, klaasist teekann, klaas viskit

Kommentaarid

Hinnang