Teil on meie e-poest ostes võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel:

Kliendil on võimalik valida erinevate Toote kohaletoimetamise viiside vahel. Toote kohalejõudmine sõltub Kliendi poolt valitud postiteenusest.

Original Bouquets e-poest saab Kulleriga lilli tellida ainult Tallinnasse. Lilled toimetab teieni meie tranepartner CitydeliveryTallinn kuller.
Kullertasu suuruseks võib olla kas 5 eurot (tsoon 1), 11 eurot (tsoon 2) Kullertasud on tsoonideks jagatud järgmistel alustel:

Tsoon 1 (5 eurot) - Tallinn 

Tsoon 2 (11 eurot) - Tallinna lähiümbrus - kuni kesklinnast 15 km

Valides kohaletoimetamise viisina Tulen ise järgi, saab klient tootele järgi tulla Originalbouquets.ee kaupusesse lahtiolekud aegadel E - L 10:00 - 20:00 P 10:00 - 18:00 Lilled-kingitused pood Vikerlase 23 Tallinn.

Maksimaalne tarneaeg on 24 tundi. 

Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta Toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.

Juhul, kui Toode ei jõua Kliendini heas seisukorras on Klient kohustatud sellest E-poodi teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile: arro.kinnisvara@gmail.com. või helistades +372 5696 0501.